Kontakt 24h – tel. 570 888 578
ul. Baranowska 29 (róg Orlika) 06-300 Przasnysz
+ 48 570 888 578

Aktualności Domu Pogrzebowego DREJKA

Podstrona aktualności zawiera istotne z punktu widzenia mieszkańców Przasnysza i okolic informacje związane z działalnością Domu Pogrzebowego Drejka w Przasnyszu. Rodziny będą miały możliwość zapoznania się z całym wachlarzem usług pogrzebowych i cmentarnych realizowanych przez dom pogrzebowy. Na stronie będą też publikowane komunikaty dotyczące działalności lokalnych cmentarzy i innych miejsc związanych z działalnością firmy.

Przewozy zwłok zabezpieczone przez policję z powiatu Przasnyskiego oraz Makowskiego

Miło nam poinformować, że na podstawie zawartej umowy pomiędzy Prokuraturą Okręgową a naszą firmą, od dnia 1 września 2022r. wszystkie przewozy zwłok zabezpieczonych przez policję na wniosek prokuratury z powiatu Przasnyskiego oraz Makowskiego będą realizowane przez Domy Pogrzebowe „Drejka”. Ciała osób zmarłych będą przechowywane w naszych chłodniach w Przasnyszu...

Czytaj więcej

Wirtualne nekrologi

Informujemy o możliwości zamieszczania nekrologów oraz kondolencji na profilu Facebook naszej firmy

Czytaj więcej

Nowe biuro obsługi klienta

Dom Pogrzebowy „Drejka” informuje, iż od dnia 01.11.2022r. otwarte zostało Biuro Obsługi Klienta zlokalizowane w centrum Przasnysza przy ul. Baranowskiej 29 (róg ul.Orlika). Gwarantujemy najwyższy standard obsługi oraz najniższe na rynku przasnyskim ceny.

Czytaj więcej
Scroll to top